Teknoloji

Flickr’den fotoğraf baskısıyla alakalı hizmet

Flickr'den fotoğraf baskısıyla alakalı hizmet

 

Flickr isimli platformun dün itibari ile başlatmış olduğu yeni hizmeti, kullanıcıların kendisine ait fotoğraflarını fiziksel bir şekilde baskı alabilmelerini olanaklı kılıyor. Artık pek çok kullanıcı kendisine ait fotoğraflarını baskı olarak almanın yerine dijital bir ürün ya da hizmetler üzerine saklamakta olsa bile albüm oluşturma konusunda hevesi bulunan kullanıcılar, Flickr isimli platformun bu özelliğinden çok fazla faydalanacak gibi duruyor.

Flickr isimli platformun bu hizmeti çok fazla geniş bir ölçüde detaylandırılabilmekte. Ayrıca Flickr tarafından sunulmuş olan bu hizmeti, fiyat açısından da çok fazla abartılı bir durumda değil. Kullanıcılar, ufak boyutlara sahip bir baskı alma konusunda istekleri olursa 49 cent tutarından başlayan fiyatlar ile birlikte sipariş verebilmekteler. Bardağın üstüne baskı almak 8 dolar tutarında (yaklaşık olarak 45 Türk Lirası tutarında) ve istemekte olduğunuz bir tane fotoğrafı mousepad üstüne almak ise yalnızca 5.50 dolar tutarında (yaklaşık olarak 32 Türk Lirası tutarında). Eğerki en büyük boyutlara sahip (20″ x 8″ büyüklüğünde) bir kanvas tablo konusunda sipariş verme isteğiniz olursa da ödemeniz gerekli olan tutar tam tamına 53.40 dolar tutarında (yaklaşık olarak 310 Türk Lirası tutarında).

Söz konusu bu hizmet şu anda ne kadar kötü ki ülkemiz içerisinde kullanılamamakta. Fakat gelecek dönemler içerisinde Flickr isimli uygulamanın fotoğraf baskısıyla alakalı hizmetinin kapsamının genişletilebilmesi konusunda planlar yapılıyor ve o dönemlerde ise hizmet, Türkiye içerisinde de kullanıma sunulabilir.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close