Uygulama

Facebook’tan Messenger Rooms için özel bir güncelleme

Facebook'tan Messenger Rooms için özel bir güncelleme

 

Teknoloji devlerinden bir olarak öne çıkan Facebook, video konferansı yapılabilen uygulamalarından Messenger Rooms ile ilgili olarak bugün yeniliklerle dolu bir güncelleme yayınlamış durumda. Güncelleme ile beraber söz konusu bu uygulama, rakiplerine çok daha büyük bir tehlike arz etmeye başlamış oldu.

Koronavirüsün dünya üzerindeki herkesi evlerine kapatmış olduğu şu dönemler içerisinde uzaktan eğitimin yanı sıra çalışma yapabilmek amacıyla çevrimiçi konferans uygulamaları hiç bir şekilde görülmeyen bir popülerlik kazanmaya başladı. Bu söz konusu uygulamaların arasında kendisine yer bulan Zoom adlı uygulama, şu dönemlerde öteki uygulamaları arkasında bırakmayı da başarmış oldu. Fakat Facebook platformunun Zoom uygulamasına rakip uygulamalarından Messenger Rooms, kazanacak olduğu yeni özelliklerle beraber Zoom adlı uygulamanın tahtını sallama yolunda ilerlemesini sürdürecek gibi gözüküyor.

Messenger Rooms ismine sahip olan uygulama, bugün getirilen güncelleme ile beraber bir çok yeniliğe kavuşmuş oldu. Karşımıza çıkmış olan söz konusu bu yenilikler uygulama deneyiminin özelleştirilmesinin yanı sıra oluşturma ile birlikte keşfetmenin kolaylaştırılmasına odaklanmış çok büyük yenilikler oldu. Yeni söz konusu bu güncellemenin yayınlanmış olduğu zaman da bir hayli manidar desek yanlış olmaz..

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close