Uygulama

Facebook şirketi sayfa akışını değiştirecek

Facebook şirketi sayfa akışını değiştirecek

 

Facebook şirketinde yer alan geliştirici ekibin üstünde çalışmakta olduğu çok daha yeni bir özellik ortaya çıkmış oldu. Şu dönemlerde test aşamasında bulunan söz konusu bu yeni özellik, Facebook üzerinde yer alan akış sayfası üzerine çok daha yeni sekmeler getirmekte. Son olarak, popüler ve görülmekte olan şeklinde adlandırılan sekmeler, kullanıcıların tercihine bakarak paylaşımı gerçekleştiren içerikleri filtreliyor olacak.

Dünya üzerinde yer alan en büyük sosyal medya platformu olarak öne çıkan Facebook, milyonlarca sayıdaki kullanıcının halen aktif bir şekilde kullanmakta olduğu çok önemli bir mecra. Tüketicilerin ilgilerinden fazlasıyla memnun durumda bulunan ve bu ilgiyi hiç bir şekilde yitirmeyi talep etmeyen Facebook geliştirici ekibi de platforma yeni özellikler getirebilmek amacıyla var gücüyle çalışmakta. Şimdilerde ortaya çıkmış olan, Facebook ekibinin üstünde çalışmakta olduğu çok daha yeni bir özellikte bir çok kullanıcının yüzünü güldürebilecek gibi gözüküyor.

Facebook üzerinde yer alan akış sayfasını hepimiz çok iyi bir şekilde biliyoruz. Bu sayfaya erişim sağladığınızda, son zamanlar içerisinde yüklenmiş olan ve popüler bir duruma gelen içerikleri öncelikli bir şekilde görüntülemiş olursunuz. Yapacak olduğunuz ufak bir ayarla birlikte de paylaşımı gerçekleştirilen en yeni gönderileri görebilirsiniz. Fakat yapmış olduğunuz ayar, yalnızca 24 saat süresince geçerli kalmakta. Hemen sonrasında Facebook üzerindeki akış sayfanız, tekrar en popüler paylaşımları göstermek için başlamış durumda.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close