Uygulama

Facebook platformu Youtube ile Twitch’e rakip olacak

Facebook platformu Youtube ile Twitch'e rakip olacak

 

New York Times üzerinde paylaşılmış olan özel bir habere bakılır ise Facebook platformu yakın bir zamanda yeni bir oyun uygulaması tanıtmış olacak. Yeni tanıtımı yapılacak olan uygulamanın büyük bir seviyede yenilikçi olarak karşımıza çıkacağı ve yayın topluluklarına odaklanacak olduğu da paylaşımı gerçekleştirilen bilgiler arasında bulunuyor. Öte yandan söz konusu bu uygulama insanların çevrimiçi bir şekilde oynayabilecek olduğu gündelik oyunları da kapsıyor olacak. 20 Nisan tarihi içerisinde piyasaya sürülecek olduğu ifade edilen söz konusu bu uygulamanın ilk olarak sadece Android cihazlar üzerinde kullanılabilecek olduğu da bildirilmekte. Firmanın, Apple şirketinden alacak olduğu onaydan sonra da uygulama iOS cihazları üzerinde de kullanılabilir bir durumda bulunacak.

Facebook Gaming platformunun bir müddettir devam eden büyümesinin yanı sıra izleyiciler kısmındaki mevcut artıştan dolayı bir anda harekete geçmiş olduğu da söylenmekte. Öte yandan dünyanın tamamında etkili olmaya başlayan koronavirüs salgınından dolayı insanların eve kapanmış bir durumda bulunması da firmanın yeni ürünüyle ilgili tamamen kusursuz bir zamanlama şeklinde gözüküyor. İlk olarak Haziran ayı içerisinde yapılması konusunda planlar yapılan tanıtımın da bu nedenlerden dolayı öne çekilmiş olduğu da konuşulmakta olanların arasında.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Et

Close
Close
Close