İnternet

Facebook o sayfayı senelerce kapatmadı

Facebook o sayfayı senelerce kapatmadı

 

23 yaşında bulunan Samantha Jespersen, internetin karşımıza çıkartabileceği en zalimce davranışların en kötü olanlarından bir tanesiyle seneler boyunca mücadele etmek mecburiyetinde kaldı. Samantha, 2015 senesi içerisinde kendi adını internette aratmış olduğunda Samantha Rae Anna Jespersen’s Butthole (Samantha Rae Anna Jespersen’in Poposu) adına sahip bir tane Facebook işletme sayfasıyla karşılaşmış oldu.

”Samantha Rae Anna Jespersen’in Poposu” adına sahip bulunan sayfa, Jespersen 15 yaşında olduğu dönemlerde, 2012 senesinde kurulmuş. Şu anda 23 yaşında bulunan kadın, sayfanın aslına bakılırsa kim tarafından ve niçin kurulmuş olduğunu da bilmemekte. Jespersen, söz konusu bu sayfanın kendisi veyahut bir tanıdığının açmamış olduğunu ifade ediyor.

Samantha Jespersen ismine açılmış olan sayfanın açıklama bölümünde; ”Resmi durumda bulunmayan söz konusu bu sayfa, Facebook’ta yer alan insanları bu yerle beraber işletmeye ilgi gösterdiklerinden dolayı meydana getirildi. Samantha Rae Anna Jespersen’in Poposu’yla ilişkili durumda bulunan herhangi biriyle bağlantılı durumda değildir ve de onaylanmamıştır” ifadeleri yer alıyor. Genç yaşta bulunan kadının adına açılmış olan işletme sayfası üzerinde bu zamana kadar herhangi bir şekilde paylaşım gerçekleştirilmedi.

İşletme sayfası şeklinde açılmış olan bu sayfanın adres bölümünde tam bir şekilde sokak numarası yer almıyor. Fakat adresi harita üzerinde işaretlemek amacıyla kullanılmakta olan imleç, Jespersen ile birlikte ailesinin eski dönemde oturduğu evi göstermekte.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close