Uygulama

Facebook Messenger için yeni bir özellik

Facebook Messenger için yeni bir özellik

 

Facebook platformunun mevcut durumdaki mesajlaşma uygulamalarından biri olarak öne çıkan Facebook Messenger, paylaşılacak bir güncellemeyle beraber ekran paylaşımıyla alakalı özellik kazanmış durumda. Söz konusu bu özellik, hem grup sohbetleri üzerinde hem ise birebir sohbetlerde kullanılabiliyor olacak.

Facebook aracılığıyla geliştirilmiş olan özel bir mesajlaşma uygulaması olarak öne çıkan Facebook Messenger, özellikle son aylar içerisinde pek çok yeni özelliği bünyesine katmasının yanı sıra kullanım deneyimini de çoğaltmayı başarmış durumda. Fakat ortaya çıkmış olan bütün yeniliklere karşın Facebook sadece bununla kalmış değil. Söz konusu uygulama, bir uygulama içerisinde olabilecek bütün özellikleri bünyesinde toplayacak gibi durmakta.

Şu zamanlarda bazı dönemlerde herhangi bir nedenden ötürü bir kişiye bir şey anlatabilmek amacıyla telefonumuzun ekranını göstermek mecburiyetinde bulunabiliriz. Fakat bu söz konusu kişi yanımızda değilse tabiiki de bunu ancak ekran görüntüleriyle yapabilmekteyiz. İşte tam da burada Facebook platformu, Messenger uygulaması için bu problemi ortadan kaldırabilen çok daha yeni bir özellik ilave etti.

Facebook Messenger isimli uygulamanın mobil tarafına gelmiş bulunan son yenilikle beraber kullanıcılar, ekranlarını konuşmuş oldukları kişiyle eş zamanlı bir şekilde paylaşabiliyor olacaklar. Bunun sayesinde konuşma bölünmeden de çok basit bir biçimde ekran paylaşımı yapılabiliyor olacak.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close