Uygulama

Facebook Lite uygulaması için karanlık mod müjdesi

Facebook Lite uygulaması için karanlık mod müjdesi

 

Facebook adlı platformun kullanıcılarının verilerden tasarruf etmelerini sağlayabilmek amacıyla geliştirmiş olduğu Lite uygulamaları da, karanlık mod desteğine kavuşmuş oldu. Karanlık mod, şu zamanlarda sınırlı bir durumdaki sayıda kullanıcıyla alakalı kullanılabilir hale geldi.

Akıllı telefonlar üzerinde son dönemlerin en gözde trendlerinden bir tanesi olarakta kullanılan karanlık moddur. Uygulamaların yanı sıra işletim sisteminin kendisi aslında herhangi bir rengin yerine komple koyu tema bulunan renklere dönüşmekte, bu söz konusu renklerin en baskın hale gelmesi de tabiiki de siyah renk oluyor.

Android işletim sistemi ile birlikte iOS işletim sistemi ve pek çok uygulama şu zamanlarda karanlık moda sahip durumda bulunsa da karanlık moda en zıt renk temasına sahip durumda bulunan Facebook şirketi, halen uygulaması üzerine bu özelliği getirmemiş idi. Firma, tabiiki de kullanıcılarının meraklı bir şekilde beklemekte olduğu bu özellik üstünde çalışmakta olduğunu daha öncesinde açıkça göstermişti.

Geçmiş olduğumuz kasım ayı içerisinde Facebook platformu, ana uygulaması üzerinde karanlık modla alakalı desteğe yönelik bir iki şey paylaşmış idi. Fakat söz konusu bu duyurunun üstünden çok uzun bir zaman geçmiş durumda bulunmasına karşın ortada halen bir karanlık mod bulunmamakta.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close