Uygulama

En çok hangi sosyal medya uygulamaları indirildi?

En çok hangi sosyal medya uygulamaları indirildi?

 

Apptopia, 2020 senesi içerisinde en fazla indirilmiş olan uygulamaları açıklamış oldu. Firmanın paylaşmış olduğu veriler, senenin en fazla indirilmiş olan sosyal medya uygulamalarını da ortaya çıkartmış oldu. 2020 senesinin en fazla indirilmiş olan sosyal medya uygulaması da TikTok olarak açıklandı.

2020 senesini artık yavaş yavaş ardımızda bırakmaya yaklaşmış durumdayken mobil dünyanın 2020 senesi içerisindeki verileri de ortaya çıkmaya başlamış oldu. Nerdeyse bütün seneyi evlerimizde geçirmiş olmamız, mobil uygulamalarla beraber özellikle de sosyal medya uygulamalarının kullanılmasını çok fazla arttırmış oldu. 2020 senesinde en çok indirilmiş olan sosyal medya uygulamaları da kesinleşmeye başlamış oldu.

Her sene en çok indirilmiş olan uygulamalar konusunda açıklama yapan Apptopia’nın paylaşmış olduğu söz konusu bu veriler, bu sene içerisinde en çok indirilmiş olan sosyal medya uygulamalarını da göstermiş oldu. Ocak 2020 ila Kasım 2020 dönemini kapsamakta bulunan verilerle oluşturulmuş liste üzerinde zirvede yer alan uygulama hiç kimseyi de şaşırtmış değil. 2020 senesinin en fazla indirilmiş olan sosyal medya uygulaması da kesin bir şekilde TikTok olarak öne çıktı.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close