Mobil

Elephone E10 Pro modeli resmen satışa sunuldu

Elephone E10 Pro modeli resmen satışa sunuldu

 

Çin asıllı üreticilerden Elephone şirketi, uygun fiyatından dolayı dikkatleri çekmeyi başaran yeni akıllı telefonlarından E10 Pro modelini resmi bir şekilde satışa sunmuş durumda. Telefon, satış fiyatı da göz önünde bulundurulduğu zaman uygun fiyata sahip bir akıllı telefon arayışında olanlar açısından çok iyi bir alternatif gibi gözüküyor.

Akıllı telefon pazarı içerisinde uygun fiyata sahip orta ve alt segment telefon modelleriyle kendisine yer edinmeyi başaran Elephone şirketi, üretmiş olduğu akıllı telefonların fiyat ve performans açısından dikkatleri üstüne çekmesinden dolayı ismini çok daha geniş kitlelere duyurmayı başarmış idi. Üretici şirketin pazara sunmuş olduğu en son akıllı telefon modeli de E10 Pro modeli.

E10 Pro modeli, tasarımından dolayı günceli yakalamış bir vaziyette desek yanlış olmaz. 2 tane değişik renk seçeneğiyle beraber şu anda Elephone şirketinin sitesi üzerinde satışta bulunan telefonun fiyatı da sadece 129 dolar tutarında. Akıllı cihazların fiyatları bundan böyle ne kadar üzücüdür ki özelliklerinin önüne geçmiş bir vaziyette zira amiral gemisi akıllı telefonların mevcut durumdaki satış fiyatları hem kur farkı hem ise uygulanmış olan vergilerden dolayı bir hayli yüksek. Hal bu şekilde olduğundan dolayı da hepimiz alternatifler aramaya başladık. Bir çok akıllı telefon üretimi gerçekleştiren firmalar da buna benzer durumları kendi avantajına çevirmeyi başaran çok önemli hamlelerde bulunarak uygun fiyata sahip telefonların üretimini yapıyor. Elephone şirketi de o üreticilerden bir tanesi ve alternatifler sunmayı sürdürüyor.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close