Bilgisayar

Ekran seçenekleri 4K olacak

Ekran seçenekleri 4K olacak

Razer şirketi, geçtiğimiz günlerde güncellenmiş durumdaki Razer Blade 15 isimli dizüstü bilgisayar serisinin duyurusunu gerçekleştirdi. Yeni seri ile beraber bu bilgisayar 9. nesildeki Intel şirketinin işlemcisi, 2 tane ekran seçeneği ve en son GeFroce RTX grafikler ile kullanılabiliyor olacak.

Yenilenmiş Razer Blade 15 Advanced modeli, 4,5 GHzlik bir hıza çıkabilmekte olan Max Turbo sayesinde 2,6 GHzlik saat eş zamanlaması yer alan 9. nesildeki Intel Core i7-9750H CPU’dan gücünü almakta. Yeni gelen bu işlemci öte yandan 2,4 Gbps hızını desteklemekte olan Wi-Fi 6 özelliğini de kullanıcılarına sunmuş oluyor.

Yeni duyurusu yapılan dizüstü bilgisayar 2 tane değişik ekran seçeneğiyle beraber gelmiş oluyor. İlk seçenek içerisinde kullanıcılara 15,6 inç büyüklüğüne sahip Full HD, 1920×1080 çözünürlük sunan 240 Hzlik bir ekran yenileme özellikleri sunulmakta. 2. seçeneğe bakıldığında ise 15,6 inç büyüklüğüne sahip 4K OLED, %100 bir şekilde dokunmatik, DCI-P3 renk takımının yanı sıra HDR 400 True Black sertifikasını üzerinde barındıran, 1 ms tepki zamanı yer alan bir ekran sunulmakta.

Razer Blade 15 Base isimli Modeli, 1.999 dolar tutarındaki bir fiyat etiketine sahip durumdayken Advanced Modelinin etiket satış fiyatı da 2.399 dolar tutarında.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close