Bilgisayar

Daha Hızlı Bir İnternet İçin D-link AC3200 Ultra Wi-Fi Router

Daha Hızlı Bir İnternet İçin D-link AC3200 Ultra Wi-Fi Router

Günümüzde yaygınlaşan diz üstü bilgisayarlar ,smart tv ler,tabletler,akıllı telofonlar,oyun konsolları ve daha fazlası için aynı anda bağlantıda yaşanan sorunları minumuma indirmek için tasarlanan D-link AC3200 : Tribant teknolojisi ile Wi-Fİ ağlarında 3,2 Gbps ye kadar hız sunar ve en zor bağlantının yaşandığı evlerde bile Ultra performans sunar.

D-link AC3200 Bu Cihaz Bir Modemden Daha Fazlası !

Ultra Wi-Fİ Router Akıllı bağlantı teknolojosi ile üç Wi-Fi bandından birini seçer ve ağınızdaki her cihazı otomatik olarak en iyi bağlantı için en net ağa bağlar.

Aygıtınızın bant genişliğini yönlendirerek kapsama alanını daralta bilir,genişlete bilirsiniz. Bulunduğunuz her yerde Hd video izleyebilir,Web de gezine bilir, Online oyun oynaya bilirsiniz.Böylece her zaman en iyi deneyimi yaşarsınız.

AC3200 6 adet yüksek performanslı harici anteni ile tüm mobil cihazlarınızda çok güçlü Wi-Fi kapsama alanı ve performans sunar.

Gelişmiş Güvenlik Ayarları ile ağınızın güvenliğini elinizde tutabilirsiniz.Kendinizi güvende hissetmeniz için WPA/WPA2 şifreleme tiplerini kullanıyor .

 

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close