İnternet

Chrome 78 resmi bir şekilde sunulmuş durumda

Chrome 78 resmi bir şekilde sunulmuş durumda

 

Amerika Birleşik Devletleri’nde merkezi bulunan teknoloji devlerinden Google şirketinin tüketicilere vermiş olduğu hizmetlerden biri de hiç kuşku yokki internet tarayıcısıdır. Firmanın ”Google Chrome” adına sahip olan internet tarayıcısı fazlasıyla uzun bir zamandan beri yaşamımızda ve sebelerden beri de, dünya üzerindeki en popüler internet tarayıcısı olarak kullanılma gibi bir özelliğe de sahip. Bu söz konusu yoğun ilginin farkında bulunan Google şirketinin geliştirici ekibi de, söz konus ubu yazılımın az daha iyi bir durumda bulunabilmesi amacıyla farklı çalışmalar devam ettirmekteler ve söz konusu bu uygulamayı devamlı bir şekilde güncellemekteler.

Firma, bugün içerisinde de macOS işletim sistemi ile birlikte Android işletim sistemi, Windows işletim sistemi, Linux işletim sistemi ve de iOS işletim sistemine özel olarak yeni bir tane güncelleme paylaştı. Paylaşılmış olan söz konusu bu güncelleme, Google Chrome ile alakalı sürümü ”78”e yükseltmiş bir durumdayken, uygulamanın üzerine her bir platforma özel olarak değişik değişik özelliklerde sunmuş bir durumda.

Öteki bütün yeni özelliklerden daha öncesinde ise Google Chrome 78 isimli sürüm, bir takım iyileştirmelerin yanı sıra güvenlik problemlerinin düzeltilmesiyle de beraber gelmiş oluyor. Gerçekleştirilmiş olan bu iyileştirmelerle birlikte düzeltmeler, Google Chrome 78 isimli sürümün çok daha kararlı bir şekilde ve çok daha hızlı bir biçimde çalışmasını sağlamış oluyor.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close