Bilgisayar

Casper şirketinden yeni bir iş bilgisayarı

Casper şirketinden yeni bir iş bilgisayarı

 

Casper şirketinin iş kullanımı konusunda özel bir şekilde dizayn etmiş olduğu Nirvana X400 adlı model piyasaya çıkmış durumda. Söz konusu bu cihaz; işlemcinin yanı sıra depolama hususunda da seçimi kullanıcıya bırakmakta. Hafif bir durumda ve ince tasarımından dolayı uzun zamanlı pil ömrünü kullanıcılara sunmuş olan bu bilgisayar, 180 derecelik bir açıda da açılabilmekte.

Casper şirketi, iş konusundaki deneyimi bir üst noktaya taşıyabilecek en yeni bilgisayarı Nirvana X400 modelini resmi bir şekilde piyasaya sürmüş durumda. Kullanıcılar için tek bir şarjla uzun zamanlı kullanım vadetmekte olan Nirvana X400, yüksek bağlantı hızından dolayı da kullanıcıları memnun etmeye gayret edecek. Fazlasıyla çok depolama alanı konusundaki seçeneğe sahip bu bilgisayar, tasarım yönünden de çok iddialı gözükmekte. Şık bir durumda ve bir o kadar kullanışlı olarak karşımıza çıkan bu yeni cihaz, iş bilgisayarı şeklinde lanse edilmekte.

10. nesilde yer alan Comet Lake-U isimli işlemciden güç almakta bulunan bu bilgisayar, öte yandan 4,2 GHz Core i5 ile birlikte 4,9 GHz Core i7 işlemci şeklindeki seçeneklerini de kullanıcılara sunmakta. İşlemci hususunda herhangi bir şekilde hayal kırıklığı yaratmaması konusunda beklenti bulunan Nirvana X400 adlı cihaz, M.2 ile birlikte NVMe isimli versiyonlarının kullanılmış olduğu 2 TB’a kadar ulaşan SSD sayesinde fazlasıyla da hızlı bir kullanım vadetmekte.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close