Oyun

Call Of Duty Mobile resmi bir şekilde erişime açılmış durumda

Call Of Duty Mobile resmi bir şekilde erişime açılmış durumda

 

Yayıncı durumdaki Activision şirketi ve geliştiricilerden Tencent şirketi daha önce Call of Duty: Legends of War ismi ile birlikte Avustralya’nın yanı sıra Çin’de çıkış yapmış oynaması tamamen bedava 1. şahıs nişancı oyunlarından Call of Duty: Mobile’ın Kuzey Amerika ile beraber Güney Amerika ve de Avrupa’da yer alan iOS patformuyla beraber Android platformundaki cihazlara gelecek olduğunu duyurmuştu.

Şimdi de oyuna erken bir şekilde erişim nihayet aktif duruma getirilmiş oldu.

Tencent şirketinin ödüllü stüdyolarından biri olan Timi stüdyo tarafından geliştirilmiş olan bu oyun Black Ops ile birlikte Modern Warfare isimli yapımlarda dahil olmak üzre Call of Duty serisi içerisinden farklı haritalar ile birlikte modlar, silahlar ve de karakterler içermekte.

Bu modlar arasından bazıları ise Team Deathmatch ile birlikte Search and Destroy ve de Free-For-All olarak öne çıkmış bir durumda; haritaların basıları ize Nuketown ile birlikte Crash ve de Hijacked olarak gözükmekte. Unity’nin real-time 3D geliştirme platformunu kullanmakta olan bu oyunla alakalı klasik pek çok oyuncuya sahip modun yanında yakın bir zamanda oynanabilir durumdaki yeni modlarında duyurusu yapılmış olacak

Buna ilave bir şekilde yapımcı şirket oyunun duyuruyla alakalı videosunu da yeniden oyuncuların beğenisine sunmuş bir durumda. Alakalı tanıtım videosuna ise oyunun resmi web sayfası üzerindeki oynatıcıdan hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Et

Close
Close
Close