Oyun

Call of Duty 2020’nin geliştiricileri kesinleşmiş durumda

Call of Duty 2020'nin geliştiricileri kesinleşmiş durumda

 

Ardımızda bırakmış olduğumuz günler içerisinde bir Doritos paketinin üst kısmında promosyon şeklinde görüntülenmiş Call of Duty 2020 adlı yapıma yönelik yeni detaylar ortaya çıkmış durumda. Yapmış olduğu bir paylaşımla yeni oyunu doğrulamış bulunan geliştirici şirketlerden Treyarch Studios, aynı zaman içerisinde Raven Software şirketiyle iş birliği yapmış olduklarını da resmi bir şekilde duyurmuş oldu.

Tarihteki en başarılı oyun serileri arasında gösterilmiş olan Call of Duty adlı yapımın bu sene sona ermeden çok daha yeni bir oyunla karşımıza çıkacak olduğunu ardımızda bırakmış olduğumuz günlerde öğrenmiştik. şu zamana kadar hakkında bir çok şey yazılıp çizilmiş olan bu oyunun isminin, hangi platformlara gelecek olduğunun veyahut çıkış tarihinin tam olarak ne olacağına yönelikte herhangi bir resmi açıklama yapılmamıştı.

Şimdilerde de geçmiş Call of Duty oyunları üzerinde geliştiricilik rolünü büyük bir başarıyla üstlenmiş Treyarch Studios şirketi ile birlikte Raven Software şirketi, yeni oyuna yönelik ilk sinyalleri vermiş oldu. Twitter hesabı üzerinden bir paylaşımda bulunmuş olan geliştirici stüdyo Treyarch şirketi, yapmış olduğu bir paylaşım üzerinde ”Bu tamamen resmi. Raven Software şirketiyle hazırlamış olduğumuz şeyi dört gözle sizlere göstermeyi beklemekteyiz” şeklindeki ifadelerine yer verdi.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close