Uygulama

Byte yeniden geliyor

Byte yeniden geliyor

 

2013 senesi içerisinde ortaya çıkarak insanların gönülleri üzerinde taht kurmayı başaran bir sosyal medya uygulaması bulunuyordu. Altı saniye süren kısa video paylaşımları, özgün bir durumdaki arayüzünün yanı sıra içeriğinden dolayı da sosyal medya platformunun belki de hiç bir şekilde unutulmayacak efsanelerinden bir tanesi haline dönen Vine, birkaç sene boyunca hizmet vererek daha sonrasında da aramızdan ayrılma kararı almıştı. Bugün içerisinde halen Vine üzerinde paylaşılmış komik videolar YouTube platformunun üstünden milyonlarca sayıda izlenme alıp anılmaya devam ediliyor.

Sizler de Vine adlı uygulamanın arkasından yas tutmakta olanlardan birisiyseniz size aslında çok iyi bir haberimiz bulunuyor: Vine ortak kurucusu tarafından Vine’ın devamı niteliği taşıyan yeni bir tane daha kısa video paylaşım uygulaması yolda. Vine adlı uygulamanın 2016 senesi içerisinde ölmesinden hemen sonra tutulmaya başlanan yas, efsane bir durumdaki uygulamanın reenkarnasyonu ile sonuçlanmakta.

Vine adlı uygulamanın ortak kurucuları arasında yer alan Dom Hofmann, çok sevilen uygulamanın acımasız bir şekilde öldürülmesinden hemen sonrasında onun devamı olarak nitelendirmiş olduğu bu yeni bir uygulamayı kullanıma açmak için hazırlanıyor. Hofmann söz konusu bu uygulamayla ilgili olarak 2017 senesinden bu yana ipuçları vermekteydi fakat yeni duyurular açık bir şekilde göstermekte ki uygulama sonrasında tam anlamı ile kullanıcıların beğenisine çıkmaya hazırlanmakta.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Et

Close
Close
Close