Mobil

Bu telefon fiyatından dolayı yok satacak

Bu telefon fiyatından dolayı yok satacak

 

Çin asıllı teknoloji üreticilerinden biri olan Oukitel, orta segmentteki yeni akıllı telefonlarından C21’i resmen duyurmuş durumda. Teknik özellikleri ile birlikte kullanıcıların günlük olarak duymuş olduğu ihtiyaçlarını rahat bir şekilde karşılayabilecek olan telefon, uygun fiyatından dolayı da tüketicileri mest edebilecek gibi gözükmekte. Oukitel C21 modeli, 24 Ağustos tarihi itibariyle AliExpress’ten satın alınabiliyor olacak.

Kullanıcıların günlük bir şekilde gereksinim duydukları tüm ihtiyaçlarını fazlasıyla rahat bir biçimde karşılayabilecek olduğu açıklanan sekiz çekirdeğe sahip MediaTek Helio P60 işlemcisinden güç almakta bulunan Oukitel C21 modeli, 4 GB’lik bir RAM ve 64 GB’lik bir de depolama alanıyla desteklenmekte. Android 10 işletim sistem iile beraber gelecek olan telefon, 4.000 mAh günündeki bataryası ile birlikte 24 saate dek kullanım olanağı da vadetmekte. Telefonun mevcut durumdaki bataryasının on wattlık bir şarj desteğine sahip durumda bulunduğunu da belirtmekte yarar var.

Oukitel yetkili isimleri tarafından yapılmış olan açıklamalara bakılırsa firmanın orta segmentteki yeni akıllı telefonu olarak karşımıza çıkan C21 modeli, 24 Ağustos tarihinden itibaren AliExpress üstünden satın alınabiliyor olacak. Yani dünyanın tamamında yer alan bütün tüketiciler, bu akıllı telefona basit bir şekilde erişebiliyor olacaklar. Üstüne üstlük bu akıllı telefonun fiyatı da yalnızca 89,99 dolar (ortalama bir şekilde 650 Türk Lirası tutarında + vergiler) şeklinde belirlenmiş vaziyette. Böyle olması da bu akıllı telefonun yok satacakların arasında aday olduğunu gösterir bir seviyede.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close