Uygulama

BiP adlı uygulamaya talep büyük

BiP adlı uygulamaya talep büyük

 

Turkcell şirketinin CEO’su görevinde bulunan Murat Erkan, resmi Twitter hesabı üzerinden yapmış olduğu özel bir paylaşım içerisinde BiP adlı uygulamanın geçmiş olduğumuz 24 saat içindeki indirme sayılarını açıklamış oldu. Erkan, BiP isimli uygulamanın geçmiş olduğumuz 24 saatlik zaman diliminde 1 milyon taneden çok kişi tarafından indirilmiş olduğunu ifade etti.

Facebook adlı platformun WhatsApp adlı uygulamanın kullanıcı sözleşmesi içerisinde yapmış olduğu değişiklik, kullanıcıların isyan etmelerine neden olmuş durumda. Pek çok insan, dünya üzerindeki en popüler anlık mesajlaşma uygulamalarından biri olan WhatsApp adlı uygulamanın alternatifleri arasında seçim gerçekleştirmeye başlamış oldu.

Pek çok insan da WhatsApp adlı uygulamaya alternatif bir şekilde geliştirilme işlemleri yapılan anlık mesajlaşma uygulamalarını tavsiye etmiş oldu. Twitter platformu üzerinde ortalama 42 milyon tane takipçisi yer aan Elon Musk, Signal adlı uygulamayı tavsiye etmiş durumdayken Selçuk Bayraktar ise BiP adlı uygulamanın yanı sıra Telegram adlı uygulama ile birlikte Signal adlı uygulamayı kullanmakta olduğunu ifade etti..

WhatsApp adlı uygulamadan yaşanmakta olan çok yoğun göç dalgası esnasında kullanıcıların uğrak adreslerinin arasında Turkcell şirketine ait anlık mesajlaşma uygulamalarından BiP de yer almış oldu. Turkcell şirketinin CEO’su görevinde bulunan Murat Erkan, resmi Twitter hesabı üzerinden yapmış olduğu bir paylaşım içerisinde, BiP adlı uygulamayı geçmiş olduğumuz 24 saatlik zaman diliminde 1.124.000 kişinin indirmiş olduğunu ifade etti.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Et

Close
Close
Close