Teknoloji

BİM HP Bilgisayar satacağını duyurdu

BİM HP Bilgisayar satacağını duyurdu

 

18 Ekim 2019 tarihi ila 24 Ekim 2019 tarihinin arasında geçerli durumda bulunacak BİM Aktüel sayısına baktığımız zaman, toplam olarak 3 tane ürün ile birlikte aksesuar yer alıyor.

Listemizin ilk sırasında BİM’de 1.799 Türk Lirası tutarında satılacak HP Notebook öne çıkıyor.

Fazlasıyla büyük bir beklentisi bulunmayan fakat bir bilgisayarının olmasını talep eden kullanıcılar açısından tamamen kurtarıcı niteliğine sahip bu HP Notebook, Cuma gününde BİM mağazaları üzerinde satışa sunulmuş olacak. 15,6 inç büyüklüğündeki yansımayı önleyen ekranla karşımıza çıkan bilgisayar üzerinde işlemci noktasında ise AMD şirketinin A9 – 9420 modeli bizi karşılamış oluyor.

Listemizin 2. sırasında ise BİM’de 59,90 Türk Lirası tutarında satılacak Trust 10.000 mAh Powerbank yer alıyor.

Dışarda kaldığınız zaman telefonunuzun şarjı bitmekteyse, özellikle de kullanmakta olduğunuz telefonunuz az da olsa eski olarak nitelendirilebilecek bir telefon olup bataryası da sıkıntılı bir haldeyse powerbank kullanılması zorunlu bir hale gelmiş oluyor ve adeta bir diyaliz makinesiyle dolaşmakta gibi olmaktasınız. 10.000 mAh boyutundaki fazlasıyla büyük bir kapasiteye sahip olarak karşımıza çıkan bu Trust powerbank’i sizi pek çok yerde kurtarabilir. Ayrıca cihazın 2 senelik bir garantisi de yer alıyor.

Listemizde son olarak BİM’de 1.799 Türk Lirası tutarından satılacak Samsung Galaxy A30 modeli yer alıyor.

Kutusundan direkt bir şekilde Android 9 isimli işletim sistemiyle çıkacağı açıklanan ve gelecek aylar içerisinde Android Q güncellemesini alacağı konusunda bilgiler verilen Samsung Galaxy A isimli popüler serinin yeni sayılabilecek üyeleri arasındaki A30 modeli, gelecek hafta içerisinde Bim mağazaları üzerinde satışa çıkmış olacak.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close