Mobil

Axon 11 5G modeli resmen duyuruldu

Axon 11 5G modeli resmen duyuruldu

 

Çin asıllı teknoloji üreticilerinden ZTE şirketi, 5G desteği bulunan yeni telefonlarından ”Axon 11 5G” modelinin duyurusunu yaptı. 6.47 inçlik büyüklüğe sahip hiperbolik kavisleri bulunan bir ekrana sahip durumda bulunan bu telefon, kamera özellikleri sayesinde de dikkatleri üstüne çekmeyi başarmakta.

ZTE şirketi, bugün içerisinde gerçekleştirdiği bir etkinlik kapsamında yeni telefon modelini resmi bir şekilde duyurdu. ”Axon 11 5G” şeklinde adlandırılmış olan bu söz konusu telefon, teknik bir durumdaki özelliklerinin yanında ultra kavisli ekranıyla birlikte 5G bağlantı desteği sayesinde de dikkatleri üstüne çekmeyi başarmakta.

ZTE şirketinin sabah saatlerine doğru duyurusunu yapmış olduğu Axon 11 5G modeli, 6.47 inçlik büyüklüğe sahip bir hiperbolik kavisli ekranla karşımıza çıkıyor. Bu söz konusu ekran, tekrar bir Çin asıllı teknoloji üreticisi olarak öne çıkan Oppo şirketinin Find X modeli üzerinde yer alan ekranla benzerlik göstermekte ve uzmanlar, hiperbolik kavisli özelliğe sahip ekranların maliyetinin daha da yüksek bir durumda bulunduğunu ifade etmekteler. Axon 11 5G modelinin bu söz konusu ekranı, üstünde yer alan ufak çentik kısmında 20 MP çözünürlük sunan bir ön kamera barındırmakta.

ZTE şirketinin Axon 11 5G isimli modeli, Qualcomm şirketinin Snapdragon 765G isimli işlemcisinden güç almakta.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close