Oyun

Assassin’s Creed Ragnarok isimli oyun sızdı

Assassin's Creed Ragnarok isimli oyun sızdı

 

4Chan isimli forum üstünde bir sonraki Assassin’s Creed isimli oyununa yönelik bir söylentilerle beraber ekran görüntüleri ortaya çıkmış bir durumda.

Bu söz konusu söylentilere bakılır ise , Assassin’s Creed Kingdom kod ismiyle geliştirilmiş olan ve asıl ismi Assassin’s Creed Ragnarok şeklinde açıklanan oyun hem mevcut durumdaki nesil hem ise yeni nesille alakalı olarak 2020 senesinde çıkış gerçekleştirmiş olacak. Oyun ayrıca Ubisoft Montreal şirketi tarafından geliştirilmekte ve kreatif direktör olarak Ashraf Ismail görev almış durumdayken hikaye anlatımının direktörü ise Darby McDevvit olarak açıklanmış durumda.

Viking Çağı içerisinde geçmekte olan bu oyunda ana karakter ise Ragnar Lodbrok’un müttefiki ile birlikte Büyük Viking Ordusu’nun kurulabilmesine yardımcı olmakta. Harita ise Büyük Britanya ile birlikte İsveç, Danimarka, Norveç ve de Finlandiya’yı kapsamakta olan farklı krallıklara bölünmüş bir durumda.

Öte yandan İzlanda içerisinde geçecek ve Yggdrasıll’le ilgili olacak DLC üstünde de çalışmalar yapılıyor. Büyük ölçekten oluşan fetih savaşları ile birlikte co-op bir şekilde oynanış, RPG ile alakalı mekaniklerin yanı sıra kartal ve de gemi savaşları yer alacak. Lakin keşif unsurlarına çok daha fazla odaklanabilmek amacıyla gemi savaşları biraz daha aza indirgenmiş bir durumda.

Bundan öncesinde de Kotaku, daha sonraki Assassin’s Creed isimli oyunun Vikingler ile alakalı olacağını ve şu an içerisinde Assassin’s Creed Kingdom kod ismiyle geliştirilmiş olduğunu açıkça belirtmişti. Ubisoft şirketi bu konuyla alakalı olarak halen resmi bir açıklama gerçekleştirmedi.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Et

Close
Close
Close