Uygulama

Artık Instagram Reels üzerinden alışveriş yapmak olanaklı

Artık Instagram Reels üzerinden alışveriş yapmak olanaklı

 

Instagram platformunda yer alan alışveriş özelliği, bugünden itibaren Reels videolarının üstünden de kullanılabilmekte. Instagram aracılığıyla yapmış olan açıklamalara bakılır ise kullanıcılar, Reels içeriklerinde yer alan ürünlerle alakalı daha detaylı bilgiler aldıktan sonra kaydedip, bu öz konusu ürünleri de satın alabiliyor olacaklar.

Dünya üzerindeki en popüler ve en ünlü fotoğrafla beraber video paylaşım platformlarından biri olarak öne çıkan Instagram, bir müddettir genel yapısını değiştirebilecek bir çalışmanın içine girmiş durumda. Çevrimiçi bir şekildeki alışverişin ne denli önemli durumda bulunduğunun bilincine varan geliştiriciler, yapmış oldukları çalışmalarla Instagram üstünden alışveriş gerçekleştirilebilmesini olanaklı kılmaya çalışmaktalar. Firma tarafından yapılmış olan en son açıklamalar üzerinde, alışverişle alakalı özelliğin Reels üstünden deneyimlenebilecek olduğu ifade edilmiş durumda.

Instagram aracılığıyla yapılmış olan özel açıklamalara bakılırsa dünyanın tamamında yer alan bütün kullanıcılar bundan böyle Reels üstünden alışveriş yapabiliyor olacaklar. Instagram platformunun yapmış olduğu açıklamalardan sonra da sektörün ileri gelen isimleri, paylaşmış oldukları Reel videolarıyla beraber ürün tanıtımı gerçekleştirmeye ve kullanıcıları yönlendirmeye başlamış oldular. Açık bir şekilde konuşmak gerekir ise Instagram platformu, dev bir e-ticaret platformu olmaya bundan böyle daha da yakın bir durumda.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close