Oyun

Arrowio – Mobil Oyun

Arrowio - Mobil Oyun

 

Oyun Yapımcısı : Cheetah Games

Oyun Türü : Savaş Oyunu – İnternetle oynanılabilir – internetsiz oynanılabilir.

Desteklediği Sürümler : 4.0.3 ve üzeri Android Cihazlar ile rahatlık ile oynayabilirsiniz.

Gerekli Boş Alan : 105MB

Google Play Notları : Android Oyun, Online ve offline modda oynanır. İnternet gerektirmedende oynanması oyuncuların ve bizim beğenimizi yüksek oranda kazanmıştır. 10 – 50m indirme oranına sahiptir. 4,

Arrowio Nasıl Oynanır?

arrowio google play üzerinden online ve offline olarak oynayabileceğiniz bir savaş oyunudur. indirenin pişman olmayacağı kalitede bir oyun arıyorsanız sesimize kulak verin.

Oyunumuz Team (Takım) ve Deatmatch (Tekli) olarak 2 oynanış moduna sahiptir. Bu modlarda takım ve tekli mücadeleler içerisinde kendinizi bulunursunuz. Arrowio toplamda 11 bölüm ve bu 11 bölüm içerisinde 4 farklı savaş modu oynanır. Seviyenize göre arenalar seçilebilir. Her görev bitirme sonrasında altın kazanırsınız. Offline mod eğlence içindir ve bir ödül kazanamazsınız. Kazanılan altınlar ile yeni karakter görselleri satın alabilirsiniz. Ayrıca alışveriş yaparak veya reklam izleyerek elmas sahibi olabilirsiniz. Elmaslar ile de özel karakterler edinirsiniz. Oyunda savaş modları 4 tanedir. Gelin bunların arasında ne gibi farklar var birlikte görelim.

Arrowio Arkadaşlarınız ile Takım Kurma
Arrowio team playing kısımın, arkadaşlarınız ile bir takım kurup veya arkadaşlarınızın kurmuş olduğu takım içerisinde bir savaşa katılma imkanı sunar.

Arrow io Takım Savaşı
Arrow io Takım oyunu modu. Arkadaşların ile takım kur ve savaş

Team Play : Kendi arkadaşlarınız ile takım oluşturmak için bir bölümdür. Ya da kurulmuş olan arkadaş partisine kayılmak içindir. Ekranın sol alt köşesinde yer alır.

Süreli Savaş Modu
Limited-Time Championship modu zamanlı pvp modudur.
Zamanla mücadele et, en çok rakibi yok et ve şampiyon sen ol.

Limited Time Championship : 5 dakikalık tek başınıza vereceğiniz pvp modudur. Süre sonunda oyun sona erer.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close