Teknoloji

Apple Store mağazalarında büyük bir değişiklik olacak

Apple Store mağazalarında büyük bir değişiklik olacak

 

Amerika Birleşik Devletleri’nde merkezi bulunan teknolojinin devlerinden Apple şirketi, ürünlerinin yanı sıra mağazaları ile birlikte de müşterilerini etkileyebilmek amacıyla elinden gelen her bir şeyi yapmaya devam ediyor. Bunun dahilinde firma, mağazaları içerisinde yeni bir tane daha uygulamayı yaşama geçirmiş olduğu konusunda duyuru yaptı. ”Today at Apple” isimli etkinlik dahilinde müşteriler, Apple Store mağazasına gittiklerinde çok daha yeni bir artırılmış gerçeklikle alakalı deneyim yaşamış olacaklar.

Apple şirketi, bu projeyle birlikte ünlü bir müzisyen olarak tanınan Nick Cave’yle beraber ”Amass” adına sahip bir eser oluşturmuş durumda. Bu söz konusu eser, müşterilerin isteklerine göre de eğlenceli bir bir biçimde deneyimlenebilmekte.

Apple şirketi tarafından açıklanmış olan bu yeni etkilik şimdilik ne kadar kötü ki yalnızca sınırlı Apple Store mağazalarına yer alacak.. Fakat önümüzdeki dönemler içerisinde Apple şirketi, nerdeyse bütün mağazaları içine bu sistemi kurmuş olacak ve müşterilerin tamamen mükemmel bir artırılmış gerçeklik deneyimi yaşayabilmelerine de olanak verilmiş olacak. Apple şirketi tarafından başlatılan bu etinlik 10 Ağustos tarihi içerisinde başlamış olacak.

Eğerki sizler de bu söz konusu etkinliği Türkiye içerisinden yakından takip etmek ve ayrıca etkinliğe katılma konusunda isteğiniz olursa, 10 Ağustos tarihi içerisinde Akasya AVM veyahut Zorlu Center içinde yer alan Apple Store mağazalarına gitmeniz gerekli. Fakat burda belirtmiş olduğumuz gitmeden öncesinde de Apple şirketinin internet sayfası üstünden rezervasyon yaptırmanızın gerekli olduğunu da unutmamalısınız.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Et

Close
Close
Close