Teknoloji

Apple şirketinin iCloud hizmetine giriş konusunda problem yaşanmakta

Apple şirketinin iCloud hizmetine giriş konusunda problem yaşanmakta

 

Amerika Birleşik Devletleri’nde merkezi bulunan teknoloji devlerinden Apple şirketinin bulut depolama servisi olarak kullanılmakta olan iCloud’u yeni cihazlara kurma konusunda ve giriş yapma konusunda bir taım problemler yaşanmakta. Durumun farkına vardıklarını ifade eden Apple Destek, sorunun yoğunluktan dolayı kaynaklanmakta olduğunu ifade etti.

Cupertino da merkezi bulunan teknoloji devlerinden Apple şirketinin bulut depolama hizmeti olarak öne çıkan iCloud’da bir takım problemler yaşanmakta. Aktarılmış olanlara bakılırsa şu zamanlarda pek çok sayıda kullanıcı, yaşanmakta olan problemden dolayı yeni aygıt kurulumu veyahut hesaba giriş yapmaya gayret ederken hatayla karşılaşmış oluyor. Bu söz konusu sorundan etkilenmekte olan kullanıcıların sayısı da şu anda bilinmemekte.

Apple şirketinin ”Sistem Durumu” web sayfası üzerinde yer almakta olan bilgilere bakılırsa söz konusu bu problem, 25 Aralık Cuma gününde öğleden sonra saatler 12:45’i gösterirken başlamış oldu ve hala da devam etmekte. Web sayfası üzerinde öte yandan öteki iCloud hizmetleri üzerinde veyahut Apple servisleri içerisinde herhangi bir problem bulunmadığı da görülmekte.

Yeni alınmış olan Apple cihazları için iCloud’u kurma esnasında problem yaşamış olduğunu dile getirmiş olan bir kullanıcı için Twitter üstünden yanıt aktarmış olan Apple Destek, meydana gelen bu problemin farkında bulunduklarını ve ayrıca üstünde çalışılmakta olduğunu da dile getirmiş oldu.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close