İnternet

Apple şirketinin arama motoru ne durumda?

Apple şirketinin arama motoru ne durumda?

 

Apple şirketinin iddialar dahilinde yer alan arama motoru konusunda çok önemli bir gelişme yaşanmış durumda. Financial Times’a özel bir konuşma gerçekleştiren Bill Coughran, Apple şirketine ait olan arama motoruyla ilgili olarak fazlasıyla güvendiği bir ekibinin bulunduğunu ifade etti. Financial Times ise, dengelerin her an değişebilecek olduğunu iddia ediyor.

Amerika Birleşik Devletleri’nde merkezi bulunan teknoloji devlerinden Apple şirketinin üstünde çalışmaya başladığı ileri sürülen arama motoruyla alakalı bir takım yeni gelişmeler yaşanmış durumda. Financial Times’ta çıkmış olan özel bir habere bakılırsa dev firma, arama motoruyla alakalı yapmış olduğu çalışmalarını tamamlamak üzre. Sektörün en önemli isimleri arasında yer alan Bill Coughran’la özel bir röportaj gerçekleştirmiş olan Financial Times, dengelerin her an değişebilecek olduğunu da iddia etmekte.

Coughran’in yapmış olduğu açıklamalara bakılırsa Apple şirketi, en az 2 sene önce Google şirketinin arama motoru yöneticileri arasında yer alan John Giannnandrea’yı transfer etmiş olduğunu ifade ediyor. Hatta firma, o günden itibaren de arama motoru geliştirebilecek çok özel bir ekip kurmuş. Konuyla alakalı olarak gerçekleştirilen açıklamalar içerisinde, arama motorunun hali hazır bir şekilde çalışır vaziyette olabileceğine yönelikte bulgular olduğu ifade edilmekte.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close