Mobil

Apple şirketinden iPhone 12 açıklaması

Apple şirketinden iPhone 12 açıklaması

 

Son günler içerisinde yeni cihazlarıyla ismini çok sık bir şekilde duymaya başladığımız Apple şirketi, ardımızda bırakmış olduğumuz günler içerisinde tanıtımı yapılan iPhone 12 modeli ile birlikte iPhone 12 Pro modelinin mağazalara ulaşmış olduğu konusunda fotoğraflarla duyuru yaptı. iPhone cihazlarına ilave bir şekilde iPad Air de mağazalar içerisinde satışa çıkmış durumda.

Cupertino da merkezi bulunan teknoloji devlerinden Apple şirketi, yeni nesildeki amiral gemisi ailesi iPhone 12 cihazlarını ardımızda bırakmış olduğumuz günlerde resmi bir şekilde duyurmuştu. Yeni telefon modelleri, kutularından kulaklık ile birlikte şarj cihazı çıkmamış olmasından dolayı fazlasıyla eleştiri alsa da yoğun ilgi görmeyi başarmış oldu. Bu çok yoğun talebin sonucu şeklinde de internet üstünden ön siparişe açılmış olan iPhone 12 modeli ile birlikte iPhone 12 Pro modelinin teslimat tarihi Kasım ayına dek gerilemiş oldu.

Şu zamanlarda ise Apple şirketi, iPhone 12 modelinin yanı sıra iPhone 12 Pro modeli ile birlikte iPad Air modelinin mağazalara ulaşmış olduğunu duyurma amacıyla bir takım fotoğraflar paylaşmış oldu. Singapur’da yer alan Orchard Road Apple Store içerisinde çekilmiş olan bu fotoğraflar, müşterilerin iPhone 12 serisine karşı ilgisini göstermiş oluyor.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close