Teknoloji

Apple şirketinden indirim çeki kampanyası

Apple şirketinden indirim çeki kampanyası

 

Kasım ayının gelmiş olmasıyla beraber dünyanın tamamında çok büyük bir indirim kampanyası başlamış bir durumda. Bunun kapsamında ise kasım ayı süresince sizler ile bir çok defa, firmaların indirimleriyle birikte kampanya haberleri paylaşılıyor. Apple şirketi ”Black Friday” isminin altında 29 Kasım Cuma gününde başlayarak 2 Aralık Pazartesi gününde bitecek çok özel bir kampanya düzenleme konusunda hazırlık yapıyor.

Apple şirketinin düzenleyecek olduğu söz konusu bu kampanya, iPhone modeli veyahut öteki ürünler üzerinde herhangi bir indirim sunmamakta. Apple şirketi, ürünleri üzerinde bir indirimde bulunmanın yerine tüketiciler için indirim kuponu veriyor olacak. 200 dolar tutarına kadar çıkabilecek bu indirim kuponunun dahilinde tüketiciler, istemiş oldukları Apple ürününü alabiliyor olacaklar. Fakat Apple şirketi, şu anda söz konusu bu indirimle alakalı olarak çok daha detaylı bir bilgiyi ne kadar üzücü ki hiç bir şekilde vermedi..

Apple şirketi, tüketicileri şu anda yalnızca bir tane hatırlatıcıya yönlendirmeye devam ediyor. Lakin bu hariç olarak herhangi bir bilgi aktarımında bulunmuyor. Tüketiciler tarafından, cuma gününe kadarki süre içerisinde beklenilmesi talep ediliyor. Fazlasıyla büyük bir ihtimal ile birlikte Apple şirketi, tüketiciler için sunacak olduğu bu indirimlerle alakalı kuponları son ürünleri üzerinde geçerli kılmamış olacak fakat yine de tüketiciler, daha bu zamanlarda bile kampanyayla alakalı heyecanlanmaya başlamış bir vaziyetteler.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Et

Close
Close
Close