Uygulama

Apple şirketinden Apple One adlı bir üyelik sistemi gelmiş olacak

Apple şirketinden Apple One adlı bir üyelik sistemi gelmiş olacak

 

Mark Gurman aracılığıyla aktarılmış olan özel bilgilere bakılırsa Apple şirketi, mevcut durumdaki büyün servislerini tek bir abonelik altında toplamış olacak Apple One ismine sahip çok daha yeni bir abonelik sistemi planlamış durumda.

Amerika Birleşik Devletleri asıllı teknoloji devlerinden biri olarak öne çıkan Apple şirketi, akıllı telefon pazarı içerisinde satışların günden güne azalmaya başlama göstermesiyle beraber dijital ürünlerin yanı sıra servislere daha çok önem verir hale gelmiş oldu. Apple Music ismine sahip olan en popüler çevrimiçi müzik servislerinden bir tanesine sahip olarak öne çıkan firma Apple Arcade adlı platformun yanı sıra Apple TV+ adlı platform ve Apple News+ adlı platform gibi hizmetleriyle çok daha değişik çevrimiçi hizmetler de sunmakta.

Bloomberg platformu üzerinde yer alan Mark Gurman’a bakılır ise Apple şirketi, bundan daha da çoğunu hedeflemekte ve müşterileri için de Apple One ismine sahip servis paketleri sunmayı planlamakta. İddialara bakılır ise Apple şirketi, bahsi geçen Apple One paketleri ile beraber müşterilerine tek bir abonelik paketi içerisinde birden çok servisten yararlanma olanağı da sunuyor olacak.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Et

Close
Close
Close