Mobil

Apple şirketi yeni güncellemeyle pil ömrümüm düşmüş olduğunu onayladı

Apple şirketi yeni güncellemeyle pil ömrümüm düşmüş olduğunu onayladı

 

Apple şirketi, iPhone kullanıcıları için sunmuş olduğu işletim sisteminin yeni sürümü iOS 14’ün arkasından bir takım problemleri de getirmiş olduğunu kesin bir şekilde doğrulamış durumda. Kullanıcıların yeni iOS 14 işletim sistemiyle alakalı en fazla şikâyet etmiş olduğu şeylerin arasında da çok hızlı pil tüketimi yer alıyor.

Apple şirketi ardımızda bırakmış olduğumuz günler içerisinde iOS 14 işletim sistemi güncellemesini kullanıcılarına yolladı. Yeni işletim sistemiyle alakalı güncelleme, iPhone sahibi olanların uzun bir zamandan beri almakta olduğu ve pek çok özellik sunan ilk güncelleme olmuş durumda. Fakat söz konusu bu güncellemenin hatalardan komple arındırılmış durumda bulunduğunu söylemek çokta olanaklı değil. Teknoloji devlerinden biri olan Apple şirketi de güncellemeyi gerçekleştiren kullanıcıların kritik bir takım problemlerle karşılaşmış olabileceğini kesin bir şekilde doğruladı.

Teknolojinin dev ismi, yayınlamış olduğu bir yazı içerisinde iOS 14 işletim sistemi sürümü ve watchOS 7 sürümünde veri ve pille alakalı yedi önemli problem olduğunu dile getirmiş oldu. Firma, bu problemlerin tek çözümünün de bütün içeriği ile birlikte ayarları iPhone’dan silmek olduğunu açık bir şekilde dile getirmiş oldu.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close