Uygulama

Android için Instagram’a da takipçi çıkartma özelliği gelecek

Android için Instagram'a da takipçi çıkartma özelliği gelecek

 

iPhone kullananlar, Instagram platformu üzerinde herhangi bir tane takipçisini ”takipçilikten’ çıkartabilmekteler. Android işletim sisteminde bu şekilde bir özellik ne kadar üzücü ki bulunmuyor. Yeni ortaya çıkmış olan söz konusu bir bilgiye bakılırsa Instagram platformu, çok kısa bir zaman geçtikten sonra bu söz konusu özelliği Android işletim sistemi platformuna da sunmuş olacak.

Dünya üzerinde yer alan en popüler sosyal medya platformlarından biri olarak öne çıkan, Facebook şirketinin çok uzun bir zamandan beri sahip bulunduğu Instagram platformu. Geliştirici ekip, platformun çok daha iyi bir mecra haline gelebilmesi amacıyla da çok uzun bir zamandır çalışma yapıyorlar ve mobil uygulamalarını çok sık bir şekilde güncellemekteler. Şimdi ortaya çıkmış olan bilgiler ise Instagram adlı platformun Android işletim sistemi sürümüne çok daha önemli bir özelliğin gelmek üzre bulunduğunu açık bir şekilde ortaya koymakta.

Instagram platformunun yaklaşmaya başlayan söz konusu bu yeni özelliği, haberlerimize çok sık bir şekilde konu haline gelen Jane Manchun Wong sayesinde gün yüzüne çıkmış oldu. Wong’un mevcut durumdaki yeni keşfine bakılırsa iOS işletim sistemi üzerinde çok uzun bir zamandır bulunan bir özellik, gerçekleştirilecek çalışmaların sonrasında Android işletim sistemi kullanıcılarının da hizmetine sunulmuş olacak. Fakat çok açık bir şekilde belirtmemiz gerekiyor ki Android platformu üzerinde yer alan kullanıcıların bu söz konusu yeni özelliği tam olarak ne zaman kullanmaya başlayabilecek oldukları şu anda belirsizliğini korumakta.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close