Teknoloji

Amazon’un yeni kampanyası yüzleri güldürecek

Amazon'un yeni kampanyası yüzleri güldürecek

 

Amazon Türkiye, teknolojiye tutkun olanlarını yüzünü çok fazla güldürebilecek yeni bir kampanya başlatmış durumda. 16 Mart tarihine dek devam edecek söz konusu bu kampanyanın dahilinde onlarca sayıdaki teknolojik ürün, birbirinden uygun fiyatlar ile satın alınabilecek.

Akıllı telefonlarla birlikte internet kullanımının yaygın hale gelmesinden dolayı yaşamımıza bir çok yenilik girmiş durumda. Bundan böyle akıllı telefonlarımız aracılığıyla nerdeyse her bir işimizi gerçekleştirebilmekte ve hatta alışveriş dahi yapabilmekteyiz. Bunun dahilinde hizmet vermekte olan alışveriş platformlarından biri de Amazon olarak öne çıkıyor. Dünya üzerinde yer alan en popüler e-ticaret platformu şeklinde bilinmiş olan Amazon, bir zamandır Amazon Türkiye şeklinde ülkemiz içerisinde de aktif şeklinde hizmet vermekte.

Amazon Türkiye şirketi, daha fazla tüketiciye ulaşım sağlayabilmek maksadıyla bazı zamanlarda etkileyici kampanyalar düzenlemekte. Şimdi ise tekrar bu şekilde bir kampanyayla tüketicilerin karşısına çıkmış olan Amazon Türkiye’nin bu defaki hedef kitlesi de teknolojiye tutkun olan kişiler. Onlarca sayıdaki teknolojik ürün için indirim gerçekleştirme kararı almış bulunan platform, 13 Mart ila 16 Mart tarihlerinin arasında geçerli durumda bulunan bu kampanyayla teknoloji severlerin yüzünü çok daha fazla güldürebilecek gibi gözüküyor.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Et

Close
Close
Close