Teknoloji

Amazon Prime artık Türkiye’de

Amazon Prime artık Türkiye'de

 

Prime Video, eski ismi Twitch Prime olarak bilinen Prime Gaming ve daha bir çok avantaj sunmasıyla öne çıkan Amazon Prime, Türkiye içerisinde de resmi bir şekilde kullanıma sunulmuş durumda. bir aylık bedava deneme fırsatı da yer alan Amazon Prime’ın Türkiye fiyatı da fazlasıyla uygun bir durumda.

Daha fazla bir e-ticaret sitesi şeklinde biliniyor olmasına karşın aynı zaman içerisinde bir çok değişik dijital servise de üzerinde yer veren bir teknoloji firması olarak bilinirlik elde etme yolun ilerleyen Amazon, abonelerin çevrimiçi alışverişleri esnasında bedava bir durumda ve çok hızlı bir kargo, Prive Video üstünden film ile birlikte dizi izlemenin yanı sıra abonelere özel bir takım fırsatlar benzerindeki Amazon ayrıcalıklarından yararlanmasına olanak tanıyan Amazon Prime adlı servisini Türkiye içerisinde de kullanıma sunmuş oldu.

Amazon Prime abonesi olanlar; teslimatın yanı sıra Prime Video ile birlikte fırsatlar ve de Prime Gaming olmak üzre standart durumdaki Amazon kullanıcılarının erişim sağlayamamakta oldukları dört tane farklı ayrıcalıktan yararlanabilmekteler. Bu söz konusu ayrıcalıklar arasından en çok öne çıkmayı başaranlar da teslimat ile birlikte Prime Video.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close