Mobil

Alcatel 1S artık Türkiye’de

Alcatel 1S artık Türkiye'de

Çin asıllı elektronik üreticilerinden biri olan TCL, ardımızda bırakmış olduğumuz ocak ayı içerisinde CES 2020 kapsamında tanıtmış olduğu yeni Alcatel 1S modelindeki akıllı telefonunu Türkiye içerisinde de satışa çıkardı. Yapay zeka özelliğine sahip üçlü kamera kurulumundan dolayı öne çıkmayı başaran söz konus ubu cihaz, 6.22 inçlik HD+ bir ekranla gelmiş oluyor.

Yeni nesil  olarak karşımıza çıkmış olan Alcatel 1S modeli, 720 x 1520 piksellikte bir çözünürlüğün yanı sıra, 19: 9 en ve  boy oranı ile birlikte 270 ppi yoğunluğu sunmayı başaran 6.22 inç büyüklüğündeki HD+ IPS özellikli bir ekranla karşımıza çıkıyor. %87,5 seviyesindeki ekran / gövde oranıyla beraber dikkatleri çekmeyi başaran bu telefon, ön kısımda yer alan su damlası çentiği üzerinde f/2.2 diyafram aralığı bulunan 5 megapiksellik çözünürlük sunan bir selfie kamerası barındırmakta.

Yeni nesil  olarak karşımıza çıkmış olan Alcatel 1S modeli, Akik Taşı Yeşili renginin yanı sıra Gri olmak üzre iki tane değişik renk seçeneği ve 1.299 Türk Lirası tutarında önerilmiş olan satış fiyatıyla bugünden itibaren çeşitli e-ticaret siteleri üzerinde satışa çıkmış oldu. Söz konusu bu cihazın özelliklerine bakılarak çok uygun bir fiyata sahip bulunduğu da ifade edilebilir.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close