Teknoloji

Akıllı tartılar neden çok önemli?

Akıllı tartılar neden çok önemli?

 

Yalnızca ağırlık ölçümü yapmamakta olan, vücut yağ oranının yanı sıra kalp ritmi ile birlikte iç organ yağ seviyesi benzerindeki çok fazla sayıda değer sunmakta bulunan HONOR Scale 2 adlı tartıyı kullanma amacıyla gereken nedenleri sıralamış durumdayız.

Gençlere yönelik olarak karşımıza çıkartmış olduğu teknolojik ürünleri ile birlikte değer yaratmış olan HONOR adlı tartı, yaşamı kolaylaştırmakta olan ekosistem ürünlerine yeni bir tanesini daha ilave etti. Ülkemizde online satış kanalları üzerinde 229 Türk Lirası tutarındaki fiyatıyla satışları başlamış olan bu akıllı tartı, 14 tane değişik vücut ölçümünü yapıyor olması, 50 tane değişik kullanıcıya kadar veri kaydı yapabilmesine ilave, rahat ve de çok şık tasarımı ile birlikte öne çıkmakta.

Sürdürülebilir durumda bulunan bir sağlık takibiyle ilgili olarak gelişen özellikler sunmasıyla öne çıkan HONOR Scale 2 adlı tartının günlük yaşamın vazgeçilmezi yapabilecek bazı özelliklerini sıralamış durumdayız:

Akıllı durumda bulunan tartıların en önemli özelliklerinden bir tanesi, ölçümlerinizi arşivleyip vücudunuzda zaman içinde yaşanmış olan değişimleri gösterebiliyor olmasıdır. Böylelikle fiziksel durumda bulunan aktiviteler ile birlikte yeme alışkanlıklarınızın sonuçlarının da farkına basit bir şekilde ulaşabilirsiniz. HONOR Scale 2 adlı tartı, bağlantı kurmadan 200 taneye kadar ölçümü hafızasında saklayabilmekte.

Akıllı durumda bulunan tartıların aslında genel bir özelliği bulunmasa bile HONOR Scale 2 adlı tartı geçmişte kaydedilmiş olan ölçüm verilerine bakılarak kullanıcıları tanımış oluyor ve ölçümü tamamen doğru kullanıcıyla eşleştirip kilonun yanı sıra su oranı ile birlikte kas kütlesi ve protein gibi vücut değerlerini belli durumdaki kişinin profiline ilave edebilmekte. Böylelikle de bütün aile bireyleri rahat bir şekilde kişisel verilerini takip edebilmektedir.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close