Teknoloji

Airpods Pro modelleri aslında tek kullanımlık mı?

Airpods Pro modelleri aslında tek kullanımlık mı?

 

Amerika Birleşik Devletleri’nde merkezi bulunan teknoloji devlerinden Apple şirketi, sadece birkaç gün öncesinde yeni nesil olarak duyurusunu yapmış olduğu kablosuz kulaklıklarından ”AirPods Pro” modelinin tanıtımını yaptı. Söz konusu bu tanıtımların hemen sonrasında Amerika Birleşik Devletleri’nin pazarına giriş gerçekleştirmiş olan bu ürün, şu zamanlarda da teknik eleştirmenlerin odak noktalarından bir tanesi olmuş vaziyette. Teknoloji ile ilgilenmekte olan herkes ise şu dönemlerde, Apple şirketinin yeni kablosuz kulaklıklarına sahip olabilmek ve bu söz konusu ürünün tüketicilere tam olarak neler sunabilmiş olduğunu da açık bir şekilde göstermek istemekte.

AirPods Pro isimli ürünü keşfetme konusunda isteği olan firmalardan biri de iFixit olarak öne çıktı. Firma, tıpkı öteki Apple ürünleri üzerinde yapmış olduğu geleneğini hiç bir şekilde bozmadı ve de yeni AirPods Pro modelinin tamamen parçalarına ayırmış oldu. iFixit şirketi tarafından yapılmış olan söz konusu bu çalışmalar sonrasında ise Apple şirketinin yeni kablosuz kulaklık ürününün aslında ”tek kullanımlık” olduğu da açıkça ortaya çıkmış oldu.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close