Teknoloji

Airpods cihazlarının yeni versiyonu ne kadara satılacak?

Airpods cihazlarının yeni versiyonu ne kadara satılacak?

 

Apple şirketi, yeni karşımıza çıkacak Airpods’u hususunda kesin bir açıklama gerçekleştirmedi fakat bugün ise ortaya, yeni Airpods cihazlarıyla alakalı fazlasıyla dikkat çekmeyi başaran bir rapor çıkmış durumda.

Paylaşılmış olan bu rapora bakılır ise, Apple şirketinin yeni Airpods cihazları daha önceki dönemde de belirtilmiş olduğu gibi kulak içi bir yapıya sahip olacak. Apple şirketi, bu söz konusu yapıya gürültü engellemeyle alakalı özellikte ilave edilmiş olacak ve tüketicilere hiç bir şekilde benzemeyen bir ses kalitesi sunmaya çalışmış olacak. Öte yandan Apple şirketi, yeni Airpods cihazları üzerindeki gürültü engelleme ile alakalı özellikten ötürü söz konusu bu kulaklıkları ”Airpods Pro” şeklinde adlandırmış olacak.

Söz konusu bu rapor, Airpods Pro cihazlarının bu ayın son zamanlarında piyasaya çıkartılacak olduğunu da açıkça ortaya koymuş oluyor. Fakat bunla alakalı da belli bir gün vermemekte. Ekim ayının nerdeyse yarısından fazlasını geride bırakmış olduğumuz düşünülecek olursa ve bu rapor tamamen doğru bir şekilde çıkarsa, Apple şirketinin yeni Airpods cihazlarıyla fazlasıyla kısa bir zamandan sonra tanışmayı başaracağız gibi gözükmekte. Söz konusu bu rapor, Airpods cihazlarının fiyatını da açık bir şekilde gün yüzüne çıkartmış oluyor ve tam olarak 260 dolar (ortalama 1.500 Türk Lirası +ve ayrıca vergi ile birlikte ilave kalemler) fiyat etiketine dahil olarak geleceğini söylemekte.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close