Bilgisayar

Advanced System Care Nasıl Silinir?

Advanced System Care Nasıl Silinir?

 

Bilindiği üzere, Advanced System Care programı bilgisayarınızda varolan gereksiz dosyaların silinmesini sağlayan eşsiz bir yazılımdır. Advanced System Care sayesinde yavaş çalışan bilgisayarınızın, daha hızlı çalıştığını keşfedeceksiniz. Bu program adından da anlaşıldığı üzere sistem optizasyonu sağlamaktadır.

Bilgisayara birçok açıdan olumlu etkiler yaratan bu eşsiz program oldukça kullanışlıdır. Bu program sayesinde gereksiz dosyaları silebilir, windows’un açılışını daha hızlandırabilir ve disk birleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra tek bir program sayesinde tarayıcıları koruyabilir, gereksiz eklentilere engel olabilirsiniz. Ancak herhangi bir nedenden dolayı bu programı bilgisayarınızda istemezseniz Advanced System Care programını bilgisayarınızdan tamamen silmeniz gerekecektir. Elbette ki bir programı bilgisayardan köklü bir şekilde kaldırmak oldukça sıkıntılı olabilir.

Ancak bu sizi korkutmasın. Çünkü Advanced System Care oldukça basit bir şekilde bilgisayarınızdan çok rahatlıkla kaldırılan programlar arasındadır. Advanced System Care Nasıl Silinir, diye düşünen kullanıcılara kısaca program nasıl silinir anlatalım. Advanced System Care Nasıl Kaldırılır, sorusunun cevabı oldukça kolaydır. Yapmanız gereken birkaç bilindik işlem vardır. İlk olarak denetim masasını açın. Buradan program ekle-kaldır bölümüne gelin.

Tüm programlar liste haline geldiğinde Advanced System Care programını bulun. Açılan pencerede “Kuruluşu kaldır” kutucuğunu tıklayın. Daha sonra bir uyarı belirecektir. Clean Now tuşuna bastığınızda artık dönüşü olmadan program bilgisayarınızdan kaldırılacaktır. Bu şekilde bilgisayarınızı istemediğiniz programlardan arındırabilmek mümkündür. Bu aynı zamanda bilgisayarınızı da hızlandıracaktır.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close