Uygulama

Adobe şirketi yapay zekayı kullanmaya başladı

Adobe şirketi yapay zekayı kullanmaya başladı

 

Adobe şirketi, Photoshop Elements isimli uygulamasının son versiyonunu açık bir şekilde ortaya çıkarmış oldu ve Adobe şirketinin Sensei AI adına sahip yapay zekasının mükemmel gücüyle beraber Photoshop Elements 2020’de pek çok tek tık fotoğraf efektinin yanı sıra fotoğraf düzenleme aracı da yer alıyor.

Photoshop Elements isimli uygulama, sürekli olarak için kullanımı çok basit ve herkes tarafından erişilebilir bir uygulama olarak öne çıkmış bir durumdadır. Fotoğraflara merağı bulunan herhangi bir insan, bu program kullanarak fotoğraf düzenleme kabiliyetlerinden bağımsız bir şekilde mükemmel sonuçlar almayı başarmıştır. Yapay zekanın yanı sıra bilgisayar görüşünde yer alan geliştirmelerle beraber mükemmellik bundan böyle çok daha yakın bir durumda.

Photoshop Elements 2020 isimli uygulama, komple Adobe şirketinin Sensei AI isimli entegrasyonu ile alakalı olarak, hem çok daha yaratıcı durumda bulunan efektler hem ise rötuş ile alakalı görevlerle alakalı çok daha güçlü bir makine öğrenme teknolojisi kullanmakta. ”Auto Creations”, söz konusu alanın sığ derinliklerini simüle edebilmenizi veyahut siyah ile birlikte beyaz seleksiyonu yaratabilmenizi sağlamış oluyor. Tek bir tık ile şahıs seçimiyle bir tane fotoğraf üzerinden bir kişiyi rahat bir şekilde kesmenizi sağlamış oluyor.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close