Teknoloji

A101’den uygun fiyata teknolojik ürünler

A101'den uygun fiyata teknolojik ürünler

 

10 Ekim 2019 ila 16 Ekim 2019 tarihlerinin arasında geçerli bir durumda bulunacak A101 Aktüel sayısına baktığımızda, toplam olarak 5 tane teknolojik ürün yer alıyor.

Samsung Galaxy A20 modeli listemizin ilk sırasında 1.399 Türk Lirası tutarındaki bir fiyatla yer alıyor. Samsung şirketinin yeni nesilde yer alan Infinity-V ekran tasarımıyla karşımıza çıkan bu cihaz, damla çentikli özelliğe sahip bu tasarımından dolayı fazlasıyla yüksek bir ekran ve görüntü oranı sunmuş durumda.

İkinci sırada ise TOSHIBA 49” SMART LED TV 2.799 türk Lirası tutarındaki bir fiyatla yer alıyor. Teknolojik durumda bulunan ürünlerin fiyatlarını katlamakta olduğu şu günler içerisinde sadece 2.799 Türk Lirası tutarında satışı gerçekleştirilecek olan bu dev ekrana sahip televizyon, A101 müşterilerini çok daha fazla memnun etmiş olacaktır.

Listemizde üçüncü sırada Piranha Gaming Klavye 34,95 Türk Lirası tutarındaki fiyat etiketiyle yer almakta. Işığı bulunan tasarımı sayesinde oyun gecelerinize adeta renk katmayı başaracak Piranha gaming klavye, üst tarafta yer alan F tuşlarındaki kısayolları sayesinde de kullanıcılara çok büyük bir basitlik sunmakta.

Listemizin dördüncü sırasına geldiğimizde bizleri Piranha Gaming Mouse 29,95 Türk Lirası tutarındaki bir fiyat etiketiyle karşılıyor Piranha şirketinin öğrenci ile birlikte bütçe dostu olarak çıkartmış olduğu oyun ekipmanı serisinde yer alan bir başka bileşeni olarak öne çıkan oyuncu mouse’unun DPI ile alakalı değeri ise 2400.

Listemizin son sırasında Piranha Gaming Kulaklık bizleri 49,95 Türk Lirası tutarındaki bir etiketle karşılamakta. Elbette ki bir oyuncunun olmaz ise olmazı, ses kasabilmeye yaramakta olan oyuncu kulaklığı da bu söz konusu oyuncu paketinin içerisinde bulunuyor.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Et

Close
Close
Close