Teknoloji

A101’den teknolojik ürün müjdesi

A101'den teknolojik ürün müjdesi

 

8 Kasım 2019 tarihi ila 4 Aralık 2019 tarihinin arasında geçerli durumda bulunan A101 Aktüelinde, toplam olarak 3 tane teknolojik ürün yer alıyor.

Listemizin ilk sırasında 1.999 Türk Lirası tutarında satışı gerçekleşecek Hi-Level 49 inç UHD Smart LED TV yer alıyor

Bu cihaz üzerinde 1 tane USB girişinin yanı sıra 2 tane HDMI girişi ile birlikte dahili bir şekilde uydu alıcısı, ekran aynalamanın yanı sıra Smart TV teknolojisi de yer alıyor. Aynı zaman içerisinde televizyon üzerinde 4K HDR görüntü desteği de yer almakta.

Listemizin ikinci sırasında 2.599 Türk Lirası tutarında satışı gerçekleşecek Honor 9X modeli yer alıyor

Bütçeden daha da önemlisi performans ile birlikte kalite isteği bulunan kullanıcılara özel olarak mükemmel bir tercih sayılan Honor 9X modeli, fazlasıyla harika bir tasarıma da sahip durumda.

Listemizin üçüncü sırasında 1.099 Türk Lirası tutarındaki bir fiyatla satışı gerçekleşecek Honor 9 Lite modeli yer alıyor

Ortalama olarak iki yıl önce piyasaya çıkartılan Honor 9 Lite modeli, 3 GB’lik bir RAMin yanı sıra 32 GB’lik bir depolama alanı ve de çift ön tarafta, çift arka tarafta olmak üzre 4 tane kamerası sayesinde fazlasıyla başarılı bir fiyat ve performans telefonu olarak öne çıkıyor.

Listemizin dördüncü sırasında ise 1.199 Türk Lirası tutarındaki bir fiyatla satışı gerçekleşecek Honor 8C modeli yer alıyor

Bu hafta içerisinde A101 mağazaları üzerinde satışa çıkartılacak Çift SIM kartın yanı sıra çift 4,5G özelliğine sahip , kedi gözü tasarımının yanı sıra göz koruma moduna üzerinde yer veren Honor 8C modeli 12 ay taksit seçenekleri ile sizi beklemekte.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close