Mobil

A101 teknolojik ürünler satmaya devam ediyor

A101 teknolojik ürünler satmaya devam ediyor

 

15 Ağustos 2019 ila 21 Ağustos 2019 tarihlerinin arasında geçerli bir durumda karşımıza çıkacak A101 Aktüel sayısına baktığımızda, toplam olarak 4 tane teknolojik ürün karşımıza çıkıyor.

Galaxy M10

Infinity-V şeklindeki tasarımı üzerinde barındıran Galaxy M10 isimli model, Samsung şirketinin giriş seviyesinde yer alan akıllı telefonlardan bir tanesi. Cihaz kutusundan Android 8.1 isimli bir önceki işletim sistemiyle gelmiş oluyor ve ayrıca istenirse Android 9 Pie isimli son işletim sistemine de yükseltilebilmekte. Bu modeli A101’den alırsanız 2 sene boyunca distrübitör garantisi de verilmiş oluyor. A101 içerisindeki satış fiyatı ise, 1.179 Türk Lirası tutarında.

HI-LEVEL 32 GB USB

Fiyat ve performans hususunda fazlasıyla iyi bir konumda yer alan HI-LEVEL isimli markanın 32 GB’lık özelliğe sahip USB modeli, gelecek hafta A101 marketler içerisinde yerini almış olacak. A101 içerisindeki satış fiyatı ise; 27,95 Türk Lirası tutarında.

Notebook soğutucu

​İki tane USB girişi yer alan bu notebook soğutucusuyla alakalı olarak 2 senelik bir garanti var. Soğutucuyu cihazınızın üstüne bağladığınızda fanların dönmesiyle alakalı hızları beş farklı kademede olabilecek biçimde istediğiniz hıza ayarlayabilmektesiniz. A101 içerisindeki satış fiyatı is; 22,95 Türk Lirası tutarında.

Piranha Spor Bluetooth Kulaklık

Sportif bir durumdaki aktivitelere uygun tasarım ile karşımıza çıkan Piranha Bluetooth kulaklık, aynı zaman içerisinde fazlasıyla kaliteli bir ses sunmayı başarıyor. A101 içerisindeki satış fiyatı ise; 39,95 Türk Lirası tutarında

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close