Mobil

A101 Bu defa da Honor 8c satışı yapacak

A101 Bu defa da Honor 8c satışı yapacak

 

5 Aralık 2019 tarihi ile 11 Aralık 2019 tarihlerinin arasında geçerli bir durumda olacak A101 Aktüel sayısı üzerinde, toplam olarak dört tane teknolojik ürün yer alıyor.

Listemizin ilk sırasında 1.199 Türk Lirası tutarındaki etiketiyle Honor 8C modeli yer alıyor

Bu hafta içerisinde A101 mağazaları üzerinde satışa çıkartılacak Çift SIM kart özelliğinin yanı sıra çift 4,5G özelliğine sahip, kedi gözü tasarımıyla birlikte göz koruma moduna üzerinde yer veren Honor 8C modeli, 12 ay taksit seçenekleri ile sizi beklemekte.

Listemizin ikinci sırasında 1.499 Türk Lirası tutarındaki etiketiyle Hi-Level 43 inç Android Smart LED TV modeli yer alıyor

Eğerki ucuz bir tane Android Akıllı Televizyon arayışındaysanız, bu hafta içerisinde A101 mağazalarında tam da sizlere göre bir tane televizyon satışa çıkmış oluyor.

Listemizin üçüncü sırasında ise 3.29 Türk Lirası tutarındaki etiketiyle Toshiba 55 inç UHD Smart LED TV karşımıza çıkıyor.

Dev ekrana sahip olarak nitelendirebileceğimiz bu 55 inç büyüklüğündeki Toshiba Smart TV, 4K çözünürlük sunan UHD bir biçimde görüntü vermekte.

Listemizin dördüncü sırasında ise 699 Türk Lirası tutarındaki etiketiyle Samsung Galaxy A2 Core modeli yer alıyor

Samsung şirketi çok düşük özelliklere üzerinde yer veren bir tane akıllı telefonla karşımıza çıkmış durumda.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close